1- Levent KILINÇ 27.09.1991- 27.03.1992 

2- Hasan GÖZEN 18.08.1992 - 16.10.1992 

3- Aydın ÖLMEZ 16.10.1992 - 06.11.1992

4- Ahmet YURTSEVEN 11.08.1993 - 04.12.1993

5- İbrahim YURDAKUL 22.03.1994 - 29.07.1994

6- Mesut KESEN 09.09.1994 - 11.01.1995

7- İbrahim YURDAKUL 07.04.1995 - 01.09.1997

8- Rahmi DOĞAN 01.09.1997 - 27.08.1999

9- Mehmet SÜLÜN 12.06.2001 - 05.09.2001

10- İlyas MEMİŞ 10.04.2002 - 27.09.2002

11- Sait ÖZKILINÇ 01.04.2003 - 02.10.2003

12- Fatih AKSOY 17.03.2004 - 06.10.2005

13- Fatih SEVİNÇ 14.04.2006 - 06.04.2008

14- M.Selami YAZICI 06.04.2008 - 06.08.2010

15- Eyyüp GÜNGÖR 16.08.2010 - 19.02.2011

16 - Cemil SARIOĞLU 21.02.2011 - 12.08.2013

17-  Fatih ARIKOĞLU 26.08.2013- 24.07.2015

18- Mehmet ÖZCAN 10.08.2015 - Halen Görevde